Elgitarr Fender Telecaster, Kina, serie nr CGF1309363, mindre hack/stötskador på kroppens lack, repor på plektrumskydd, mjukt vadderat fodral. Skickas med Bussgods eller PostNord
Auktnr | SE4.20240403.A90291 |
Varukategori | Musikinstrument / Stränginstrument |
Utropspris | 2 400 kr |
Aktuellt bud | 3 200 kr |
Stänger | 2024-04-03 13:20:30 |
Provision | 480 kr |
Frakt | 599 kr |